Parça ve Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Son model araçlar ve alanında uzman çalışanlar ile gerçekleştirilen bu sevkiyat işlemleri sayesinde bir yerden bir yere göndermek istediğiniz eşyalarınızı güven içerisinde Altınoğlı Nakliyat’a emanet edebilmektesiniz.

Günümüzde kaliteli çalışmalar yürüten tüm nakliyat firmalarının mutlaka sunduğu hizmetlerden birisi olan parça eşya sevkiyatı, büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya sevkiyatından önce de firma ekspertiz göndererek eşyaların durumuna bakmaktadır. Eşyaların kaplayacağı yere göre araç belirlenmekte ve müşteriye de fiyat sunulmaktadır. Daha sonra da eşyaların ne zaman alınacağına dair plan yapılmakta ve nakliyat süreci de başlatılmaktadır.

Eşyalar araçlara yüklenmeden önce paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler eşyaların araçta ya da taşınma sırasında zarar görmesine engel olmaktadır. Altınoğlu Nakliyat’ın kullandığı kaliteli malzemeler ile paketleme sayesinde herhangi bir aksilik durumunda eşyalar zarar görmemektedir.

Altınoğlu Nakliyat, Türkiye’nin Her Yerinde

Altınoğlu Nakliyat, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde parça eşya taşıma alanında hizmet veriyor. İstanbul merkezli firma, kişisel ve ticari taşımacılık ihtiyaçları için tercih ediliyor.
Parça taşımacılık için geliştirdiği özel sistem sayesinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet güvencesi veren Altınoğlu Nakliye Hizmetleri, bugüne dek aldığı olumlu referanslarla kullanıcılarına güven veriyor.

Siz de Altınoğlu Nakliyat firmasının parça eşya taşıma hizmetinden yararlanabilir, profesyonel transfer anlayışı, kaliteli hizmet prensipleri ve uygun fiyat avantajı ile nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.